TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kanica » Apartmán ANGELA KANICA

Apartmán ANGELA KANICA

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kanica
Adresa: 
KANICA 127/Uvala Draga / Kanica, 22203Rogoznica
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)22 555 424 GPS 00385 91 7643802
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/angela-kanica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica počasí Rogoznica


Vzdálenosti: moře 70 m, pláž 70 m, centrum letoviska 300 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Do letoviska Kanica dorazíte po dálnici A1, u Podorljak zahnete směrem na Dvornice. Poté pojedete 1km ve směru Kanica a zahnete vpravo podle značení na zátoku DRAGA. Odtude je to již jen 600m. Dům má překrásnou květinovou zahradu. Letovisko je umístěno u moře a nabízí mnoho skrytých zátok a pláží. Pláže jsou oblázkové, kamenné i betonové, se zelení.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pobytová taxa je zahrnuta v ceně. Záloha 30%, doplatek v den příjezdu. Odjezd do 10:00, příjezd po 14:00. Domácí zvířata jsou vítána (příplatek za psa je 5 EUR). Možnost kotvení lodi. Bezplatný parking pro 2 auta. Použití Internetu ZDARMA

Fotogalerie objektu

Provozovatel: MILJUŠ ĐURO
Informace poskytnul: Anđela Miljuš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz