TOPlist
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brela
Adresa: 
Svetog Jurja 6, 21322 BRELA, Hrvatska
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 618 587
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanibrela.weebly.com
www.chorvatske.cz/apartmani-brela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brela počasí Brela

Last Minute

Termín: 26.7.2019 - 3.8.2019
   • 1x 3-lůžkový apartmán *** 55,- EUR/apartmán/noc
(koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře)

Termín: 5.8.2019 - 12.8.2019
   • 1x 4-lůžkový apartmán *** 60,- EUR/apartmán/noc
(koupelna/WC, balkón/terasa)

Vzdálenosti: moře 950 m, pláž 950 m, centrum letoviska 1 km, více >>
Apartmány Brela se nachází v okrajové části města zvané Kričak. Objekt se nachází 150m od obchodu, zeleniny, kavátrny, restaurace. Dům je obklopen stoletým olivovým hájem (1000m2) a borovým lesem. Z naší terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na ostrovy Brač, Hvar a Korčula. Vlastní parkoviště na dvoře. Pláž je vzdálena 950 metrů.
V ceně je zahrnuta pobytová taxa. V ceně je dále zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, utěrky, nádobí a příbory, čisticí prostředky, toaletní papír, elektřina, voda a plyn, digitální satelitní TV + rádio, klimatizace, Wi-Fi, závěrečný úklid, parkování.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Bekavac
Informace poskytnul: Jela Bekavac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz