Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vrbovica » Apartmány CEBALO - Vrbovica

Apartmány CEBALO - Vrbovica

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Korčula, Vrbovica
Adresa: 
Žrnovo 1014, Uvala Vrbovica
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 804 855
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)20 726 699
Web adresa:
www.korculaapartments.com www.chorvatske.cz/korculaapartments
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Viganj počasí Viganj

Wi-Fi

Apartmány jsou hluboko skryté a malebné zátoce Vrbovica, cca 4km od centra města Korčula, jen 10-20m od soukromé písečno-oblázkové pláže, která je krytá proti větru a má pozvolný vstup do moře. Vhodné pro koupání dětí. Soukromé parkoviště.


Vzdálenosti: moře 15 m, pláž 10 m, centrum letoviska 4 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán A1 (2+2) - předpokoj, obývací pokoj, kuchyně, ložnice se 2 lůžky, koupelna, TV/sat, telefon. Terasa s grilem a výhledem na moře. Apartmán A2 (4+2) - 2 ložnice s dvoulůžky, kuchyně s obývacím pokojem, koupelna, TV/sat, telefon. terasa s výhledem na moře a grilem. Apartmán A3 (6+2) - nejluxusněji vybaven - 3 ložnice, velký obývací pokoj a kuchyně, 2 koupelny, TV/sat, výhled na moře.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nad apartmány, u silnice je k dispozici soukromé parkoviště, na moři molo pro přivázání člunu. Apartmány jsou vybavené vším potřebným pro pohodlnou dovolenou, včetně příborů. Pronájem člunu a kol. Prodej suvenýrů, domácího oleje, vína a rakije. Bezplatné použití lehátek a slunečníků na pláži. Proačka prádla a ostatní služby po dohodě. Výlety do přírody (i pěšky).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Milan Cebalo
Informace poskytnul: Milan Cebalo
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz