Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Posedarje
Adresa: 
Braće Dežmalj 16, Posedarje
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány MIRAMARE želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Apartmány se nachází v letovisku Posedarje, jen 20km od Zadaru, v blízkosti několika národních parků (Paklenica, Krka, Kornati, kaňon Zrmanje). Letovisko má dlouhou pláž, což zajišťuje pohodlné koupání bez davů lidí. V Posedarje jsou obchody, restaurace, lekárna, ambulance. Přijeďte si odpočinout.


Vzdálenosti: moře 200 m, pláž 200 m, centrum letoviska 600 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán nabízí kuchyni, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, balkón na východ s výhledem na moře a velkou západní terasu. Má klimatizaci, internet, povlečení a mikrovlnnou troubu. Na dvoře je k dispozici gril a parkovací místo. Ložnice je vybavena prostorným dvoulůžkem a palandou. Apartmán se nachází v prvním patře rodinného domu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmán se nachází v rodinném domě jen 200m od pláže, takže si můžete užívat dovolenou dojíždění autem na pláž nebo do obchodů a restaurací. Pláže se táhnou podél celého letoviska - můžete si tedy vybrat, zda chcete strávit čas na písčité nebo kamenité pláži. Nabízíme přátelské a bezpečné prostředí pro vaši rodinu. Přijeďte a přesvědčte se o naší pohostinnosti.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz