Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mimice
Adresa: 
Sv. Roka 38, Mimice
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány More želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

wi-fi Internet

Dům se 3 apartmány s velkými terasami s výhledem na moře, letovisko a ostrovy. Gril, zahrada, vlastní parkoviště. Stezka pro běhání, chůzy a jízdu na kole (10km). Blízkost Omiše, Makarské, jednodenní výlety, písčité pláže, supermarket, pošta, restaurace, bary. Ideální pro rodinnou dovolenou.


Vzdálenosti: moře 350 m, pláž 350 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází nad magistrálou (hlavní silnice), 200m od vesnického kostelíku, 300m od moře, 200m od supermarketu, 12km od Omiše, 32km od Splitu a 30km od Makarské. Na dvoře objektu (100m2) je gril, stůl a židle pod olivovníky. Parkoviště je vlastní jen pro hosty přímo u objektu (120m). Na pláž můžete dojet autem (parkoviště u pláže) nebo pěšky tunelem pod hlavní centou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Stezka pro pěší, cyklistiku, běhání dlouhá 7km je jen 200m nad objektem, 3 pláže (sprchy, kafe-bar), 12km do Omiše (výlety lodí, rafting, kanuing, restaurace, velké tržnice a supermarket). V letovisku Mimice je pošta, směnárna, restaurace, kafe-bar. Všechny informace o jednodenních výletech (Split, Makarská, Omiš, ostrovy, ...)

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz