TOPlist
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rogoznica
Adresa: 
Zečevarska 54, 22203 ROGOZNICA
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)22 559 234
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)22 559 234
Web adresa:
www.viktorappartments.com
www.chorvatske.cz/viktor
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica počasí Rogoznica


Vzdálenosti: moře 130 m, pláž 130 m, centrum letoviska 500 m, více >>
Apartmány nedaleko centra letoviska, v blízkosti moře a pláže (130m). Kolem objektu je plno zeleně a květinová zahrada. Přímý přístup na vlastní parkoviště. Po dobu pobytu v Apartmánech VIKTOR jsou hosté a jejich majetek pojištěni pojišťovnou "Croatia osiguranje". Hosté mají k dispozici kotviště pro loď a možnost pronájmu kol.
Možnost pronajímání kola nebo výletů lodí na blízké ostrovy. Možnost kotvení člunu do 6m za 5,00 EUR/den. Pro hosty je možné dohodnout polopenzi/stravu v blízké restauraci (300m) za solidní ceny. Po dobu pobytu v Apartmánech VIKTOR jsou hosté a jejich majetek pojištuje pojištovna "Croatia osiguranje"

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Viktor Novokmet ing
Informace poskytnul: Viktor Novokmet ing
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz