PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Dům k pronájmu Klepac

Ceník ubytování a stravování


Dům se dvěma apartmány (4+5)

Dům k pronájmu *** — 9 Lůžek, 2x Vlastní kuchyně, 2x Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa, Výhled na moře Dva apartmány (4+5 osob). Dům se pronajímá jako celek.

15.05.2022 - 31.05.2022 = 110 EUR / dům
01.06.2022 - 30.06.2022 = 120 EUR / dům
01.07.2022 - 15.07.2022 = 140 EUR / dům
16.07.2022 - 15.08.2022 = 150 EUR / dům
16.08.2022 - 15.09.2022 = 120 EUR / dům Detailní popis »
Další informace:
Spodní apartmán má dvě ložnice (v každé je manželská postel pro dvě osoby), velký obývací pokoj s kuchyní, koupelnu se sprchovým koutem. V apartmánu je myčka, pračka. Před apartmánem je velká terasa s krásným výhledem na moře. Hostům je k dispozici televize, mikrovlnná trouba, vysavač, bezplatné WI-FI.

V apartmánu v patře bytu jsou dvě ložnice. V jedné je manželská postel pro dvě osoby a ve druhé manželská postel pro dvě osoby a jedno samostatné lůžko. Horní apartmán má satelitní TV, klimatizaci, pračku, myčku. Kromě dvou ložnic má byt velký obývací pokoj s kuchyní a koupelnu se sprchovým koutem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz