PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
Dům Lorena (APP 4+1)
Ceny na dotaz
4-lůžkový apartmán, koupelna/WC, balkón/terasa
Dům Lorena (APP 2+2)
Ceny na dotaz
2-lůžkový apartmán + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
Dům Lorena (STUDIO 2+1)
Ceny na dotaz
2-lůžkový apartmán + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
Dům Lorena (STUDIO 2+1)
Ceny na dotaz
2-lůžkový apartmán, koupelna/WC, balkón/terasa
Dům Lorena (STUDIO 2)
Ceny na dotaz
2-lůžkový apartmán, koupelna/WC, výhled na moře
Dům Dominik (APP 2)
Ceny na dotaz
2-lůžkový apartmán + možnost přistýlky, koupelna/WC, výhled na moře
Dům Dominik (APP 2+1)
Ceny na dotaz
4-lůžkový apartmán + možnost přistýlky, koupelna/WC, výhled na moře
Dům Dominik (APP 4+1)
Ceny na dotaz
Další informace:
Dům Lorena se nachází v centru Bašky poblíž všech důležitých služeb. Jen 60 metrů od pláže a moře. Nabízí 2 apartmány a 3 studiové apartmány, které jsou moderně vybavené.

Dům Dominik se 3 nově zrekonstruovanými apartmány se nachází 10 metrů od moře a pláže. Nabízí ubytování pro 2, 3 a 4-5 osob. Z apartmánů je krásný výhled na celou zátoku Baška. V blízkosti je restaurace, cukrárna, supermarket ... Parkovací místo 100m od domu.

Domácí zvířata nejsou povolena ve všech ubytovacích jednotkách.

V červenci a srpnu je rezervace sobota-sobota, předsezónní a posezónní rezervace minimálně na 2–3 dny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz