PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán 1.patře se skládá z 1 ložnice s dvoulůžkem 160x190cm. Kuchyně s jídelnou, kde se nachází rozkládací gauč 160x190cm. Koupelna/WC se sprchou, terasa s výhledem na moře a ostrovy. TV/sat, klima 5 EUR/den, internet na přání zdarma.

Cena apartmánu je 72 EUR/den (1.7.-1.9.), ostatní termíny po dohodě
4-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán v 1.patře má 2 ložnice s dvoulůžky 160x190cm. Moderně zařízená kuchyně/jídelna. Koupelna/WC se sprchou, terasa s výhledem na moře a ostrovy. TV/sat, klima 5 EUR/den, internet na přání zdarma

Cena 85 EUR/apartmán/den (1.7.-1.9.) + 5 EUR přistýlka, ostatní termíny po dohodě
6-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmán v přízemí má 2 ložnice s dvoulůžky. WC/koupelna. Kuchyně, jídelna lůžko 160x200cm. Pračka, myčka. TV/sat, terasa, výhled na moře. Klima 7 EUR/den, internet na přání zdarma

Cena 102 EUR/6 osob/den (1.7.-1.9). Ostatní termíny po dohdoě
Další informace:
V ceně není zahrnuta pobytová taxa. Parkování ve dvoře se neplatí. Gril a venkovní nábytek ve stínu pod stromy. Slunečníky jsou k dispozici zdarma. Kotvení pro malé lodě 5 EUR/den. Pro další informace jsme vám k dispozici.

Ceny za apartmán (4 osoby menší) květen a říjen 35 EUR, červen a září 45 EUR.
Ceny za apartmán (4 osoby větší) květen a říjen 45 EUR, červen a září 55 EUR.
Ceny za apartmán pro 6 osob - květen a říjen 60 EUR, červen a září 70 EUR.
Všechno ostatní po dohodě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz