TOPlist

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, balkón/terasa
Ceny ubytování na vyžádání
App (4+1) ... 70 + 10 €
AppStudio (2+2) .. 60 €
Klimatizace 5 €
2-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, balkón/terasa
Ceny ubytování na vyžádání
App (2+1) ... 45 + 10 €
Klimatizace 5 €
2-lůžkový pokoj ***, koupelna/WC, balkón/terasa
Ceny ubytování na vyžádání
30-40 €/pokoj/noc
Další informace:
Pláž je upravená s pozvolným přístupem (vhodné pro děti). Vstup na pláž je volný. V ceně není zahrnuta pobytová taxa. Dohodnutý termín pobytu potvrzujeme po složení zálohy 15% ceny pobytu (zaslání dokladu o platbě faxem). Výměna hostů probíhá v sobotu, eventuelně v neděli. Rezervace je potvrzena vlatníkem objektu po zaplacení akontace do banky. Platební příkaz k zaplacení zálohy najdete na našich webových stránkách www.viktorappartments.com
Slevy:
Po dohodě možnost slevy
Stravování
Hostitel nabízí i domácí víno a rakiji, pronájem kola a výlety člunem na sousední ostrovy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz