Ceník ubytování a stravování


Dospělí 3,83 - 7,53 EUR
Děti 2,05 - 3,97 EUR
Stan 3,28 - 6,71 EUR
Auto 2,73 - 4,79 EUR
Karavan -
Parcela -
Elektřina 3,33 EUR
Domácí zvíře 5,13 EUR
Bungalov 33 - 99 EUR
Motocykl 2,32 - 4,79 EUR
Místní poplatek 0,93 EUR
Ceník ubytování:
Nejbližší supermarket se nachází 50m od kempu, a je u něj i bankomat. Nejbližší restaurace s místní kuchyní a rybími specialitami je pouhých 100m od kempu, další restaurace a pizzerie jsou naleznete po celém letovisku. V okolí je spousta cyklistických stezek. Historické město Zadar je vzdáleno 42km a letiště v Zadaru 50km. Poloha letoviska Povljana je výhodná, protože v blízkosti je několik národních parků: Paklenica, Krka, Plitvická jezera a Kornati.
Slevy:
Slevy mohou být poskytnuty mimo sezónu v závislosti na délce pobytu v kempu
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz