PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán *** + možnost 3 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Adresa: I.Mažuranić 19 Pag
Mimosezóna = 30-45 EUR/noc
Hlavní sezóna = 60-80 EUR/noc
5-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
(lokalita I. Mažuranić 19, Pag)
Mimosezóna = 30-45 EUR/noc
Hlavní sezóna = 60-80 EUR/noc
5-lůžkový apartmán *** + možnost 3 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
(jiná lokalita Gospićka 9, Pag)
Mimosezóna = 30-40 EUR/noc
Hlavní sezóna = 55-80 EUR/noc
3-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
(jiná lokalita Gospićka 9, Pag)
Mimosezóna = 20-30 EUR/noc
Hlavní sezóna = 35-60 EUR/noc
Další informace:
Všechny ceny jsou pro 4 osoby, turistická taxa 1 EUR/osoba/den. Pokud je v aparmánu více osob je možná dohoda. Cca 8-15 EUR (včetně taxy) za osobu navíc v závislosti na sezóně (pro děti 5-10 EUR/noc). V jednou apartmánu mohou být i dvě rodiny, cena bude nižší. Všechny apartmány jsou velké, se 2 ložnicemi, 6 lůžky + přistýlky a výhledem na moře. Majitel žije na adrese I.Mažuranić 19. Druhý dům se nachází na ulici Križevačka (Gospićka 9) - klidné a tiché místo v blízkosti centra. Velké ubytování 4+2 a jedno malé 3+1.
Slevy:
Pokud dvě rodiny s malými dětmi chtějí sdílet velký komfortní apartmán se dvěma pokoji cena bude nižší. Dohoda možná. Všechny apartmány jsou velké a min. pro 6-8 (9) osob. Vyžadujeme respektování večerního klidu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz