PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


2-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartmány Stela Maris (2+2)
Apartmány se skládají z velkého obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní, ložnice s manželskou postelí, koupelny s WC, předsíně a kryté terasy s výhledem na moře. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka.

30.04 - 19.06 = 35 €
20.06 - 29.06 = 40 €
30.06 - 19.08 = 55 €
20.08 - 02.09 = 50 €
03.09 - 29.09 = 40 €
4-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa
Apartmán Adam
Plně vybavený, pohodlný apartmán (70m2, 4+1 osoby) se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou s WC, lodžií a zahradou v přízemí. Na zahradě je gril a solární sprcha.

31.05 - 29.06 = 50 €
30.06 - 30.08 = 65 €
31.08 - 30.09 = 50 €
Další informace:
V ceně je zahrnuta pobytová taxa, použití klimatizace, ložní prádlo a závěrečný úklid.

Aktivnější hosté si mohou zapůjčit kolo lépe poznat místo a jeho okolí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz