Studio apartmány Kamenčić

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
1x dvoulůžko 180x200cm a palanda, poskytují ubytování až pro 4 osoby. Dětská postýlka s povlečením podle potřeby. Dům se nachází na svahu, vstup do apartmánu je ze zadní části domu, z přízemí.
Cena se platí za noc, bez ohledu na počet osob.
2-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
1 manželská postel 160x200cm a 1 rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Dětská postýlka s povlečením podle potřeby. Apartmán se nachází v krásném romantickém podkroví. Je přístupný po vnějších kamenných schodech do 1.patro.
Cena se platí za noc, bez ohledu na počet osob.
Další informace:
Ceny jsou shodné pro oba apartmány

01.05. - 14.06. ... 45 EURA
15.06. - 30.06. ... 50 EURA
01.07. - 14.07. ... 60 EURA
15.07. - 14.08. ... 70 EURA
15.08. - 31.08. ... 60 EURA
01.09. - 30.09. ... 50 EURA
01.10. - 31.10. ... 45 EURA
Slevy:
Pokud se jako last minute pronajímají 2 apartmány stejné rodině nebo přátelům ve stejném období,, poskytujeme za každou noc další slevu 5 EUR.

Při pobytu na dva týdny Vás ubytovatel odpovídajícím způsobem pohostí.
Při pobytu delším než 3 týdny poskytujeme slevu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz