Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Trpanj
Adresa: 
Put Zaborča 26, 20240 Trpanj
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)20 743 757, +385 (0)98 880 779
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.moivandic.sweb.cz www.chorvatske.cz/ivandic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Wi-Fi

Nabízíme k pronájmu apartmány a pokoje s koupelnou v letovisku Trpanj. Velká terasa, prodej domácího vína a rakije, blízkost moře. Velký venkovní gril. WiFi.


Vzdálenosti: moře 200 m, pláž 250 m, centrum letoviska 150 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům Ivandič se nachází na konci tiché ulice Put Zaborča (GPS 43°0'31.641"N, 17°16'19.729"E) s vlastním velkým bezplatným parkovištěm, poblíž centra města Trpanj na poloostrově Pejlešac v regionu Dubrovník. V centru Trpanje jsou dobře zásobené obchody, pošta, restaurace, cukrárny, kavárny, vinotéky a obchody s domácími výrobky (domácími produkty, tradičními produkty).

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Do centra Trpanje je možné se dostat po moři i po souši. Klimatizované trajekty společnost Jadrolinija jezdí několikrát denně z přístavu Ploče. Kde končí chorvatská dálnice ze Záhřebu. Z Ploče je také možné do Trpanje dojet autem bez trajektu okolo řeky Neretvy a města Ston - časově přibližně stejně daleko.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Emilijana Ivandić
Informace poskytnul: Emilijana Ivandić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz