Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Dugi Rat, Orij
Adresa: 
Djacki Put 43
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 500630 & +49 (0)176 48171111
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartments-galic.com
www.chorvatske.cz/tolj

kapacita  kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí


Vzdálenosti: moře 400 m, pláž 400 m, centrum letoviska 5 km, více >>
Apartmán Vesna - celý objekt pouze pro Vás, ubytování pro 6-10 osob. 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyně, jídelna, velký obývací pokoj s TV/sat, velká zahrada (500m2), parkování ve stínu. Apartmán se nachází v osadě Orij - Jesenice, 5km od Omiše a 15km od Splitu. Pláže je vzdálena 300m.
Apartmán Vesna Obývací pokoj, 3x ložnice, 2x koupelna, kuchyň, zahrada, TV/SAT 6-8 osob 100 EUR/den +1 osoba +10 EUR/den Apartmán Jelena Obývací pokoj, 2x ložnice, koupelna, kuchyň, TV/SAT 4 osoby 60 EUR/den +1 osoba +5 EUR/den
Provozovatel: Vesna Tolj
Informace poskytnul: Mario Galic
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 15 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz