Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pula, Pješčana Uvala
Adresa: 
Pješčana Uvala, VI ogr. 13, 52230 MEDULIN
Telefon: 
zobrazit telefony
+41 56 4060687, +385 (0)91 7677851
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villa-mira.com.hr www.chorvatske.cz/villa-mira
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pula počasí Pula

Wi-Fi

Vila se nachází v letovisku Pješčana uvala, jedné z nejznámějších pulských turistických zón, 3km od centra města Pula. Villa má kapacitu 19 osob, je 100m od moře a 500m od mariny. Villa Mira nabízí tři apartmány, jeden apartmán a jeden pokoj pro mladší část populace.


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 100 m, centrum letoviska 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila se nachází pouhých 100m od písečné pláže v Pješčana Uvala, jen 3km od centra města Pula a 500m od mariny. Villa Mira nabízí tři apartmány, jeden studioapartmán a jeden pokoj pro mladší část populace. Apartmány jsou 40-60m2 a všechny mají klimatizaci, TV, lednice, minibar, kávovar a terasu. Možnost použití pračky.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Kromě komfortního ubytování máte možnost polopenze nebo plné penze v nedaleké restauraci. Kromě toho nabízíme i další služby, jako jsou půjčovna kol, skútru motorového člunu, organizovaní tenisové školy.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mira Gazibarić
Informace poskytnul: Mira Gazibarić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz