TOPlist
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Poreč, Kaštelir - Labinci
Adresa: 
Brnobići 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 1683 186
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villarenata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

Last Minute

Termín: 25.8.2019 - 7.9.2019
   • Celý objekt za cenu 215,- EUR/objekt/noc
Poznámka (HR): PRILIKA
Termín: 8.9.2019 - 22.9.2019
   • Celý objekt za cenu 195,- EUR/objekt/noc
Poznámka (HR): PRILIKA
Vzdálenosti: moře 8 km, pláž 8 km, centrum letoviska 8 km, více >>
Villa se 2 samostanými vchody pro 12 osob v letovisku Kaštelir, 10km od Poreče, 8km od pláže. Jedno patro má 110m2. Horní patro se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, chodby, 2 ložnic se 2 koupelnami a výhledem na moře. V dolním patře je obývací pokoj, kuchyně, chodba, 2 ložnice s vlastní koupelnou + 1 WC. Každý prosto je klimatizovaný. Venkovní bazén 8x4m, trampolína, dětské hřiště, krytá terasa.
K dispozici je i dětská cestovní postýlka a jídelní stolička.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Ante Matijević
Informace poskytnul: Ante Matijević
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz