PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Mobilní domy typu Sun Roller se nachází v atraktivní lokalitě, ve stínu borovic. Nabízíme plně vybavené a klimatizované mobilní domy 24m2, skládající se ze 2 ložnic, koupelny, samostatného WC, obývacího pokoje, jídelny a plně vybavené kuchyně. Parkovací místa hned u domu.
Rozloha kempu 1 ha
Kapacita 60 osob
Umístění pod stromy ano
Bungalovy k pronájmu ano
Wi-Fi Internet ano
Sprchy s teplou vodou 15
Sprchy na pláži 5
Toalety 15
Pračky na praní ano
Naturismus ne
Jazykové znalosti:   English   Italiano  
Klidný rodinný kemp bez množství služeb a hluku. Ideální pro rodiny s malým dítětem a důchodce
Rekreace a služby v okolí

A moře: 50 m

A pláž: 200 m

A restaurace: 50 m

A obchod: 50 m

A tržnice: 500 m

A směnárna: 100 m

N centrum letoviska

A tenis: 100 m

N volejbal

N minigolf

N bowling

A disco: 500 m

A půjčovna kol: 10 m

N půjčovna loděk

N vodní skútr

N motorový člun

N vodní lyže

N windsurfing

N jachting

N rafting

N potápění

A hlavní silnice: 20 m

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz