Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Posedarje » Adria-Haus, penzion-apartmány-pokoje

Adria-Haus, penzion-apartmány-pokoje

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Posedarje
Adresa: 
Bolići-Čiker 5a, Posedarje
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)23 7887 024, +385 (0)91 2022 905
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ersmobil.hr www.chorvatske.cz/adriahaus
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 55 lůžek

Wi-Fi

Klidná a mírná lokalita 2km od letoviska Posedarje, zvláště vhodné pro rodiny s dětmi a hosty, kteří hledají relax daleko od stresu a hluku, ale blízko sportovně-zábavním službám. Přívětiví domácí. Výborná strava a přístupné ceny se slevami pro děti a rodiny. Jste vítáni.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, centrum letoviska 2 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Penzion se nachází u moře (50m), 3km od dálnice a výjezdu Maslenica, 22km od města Zadaru. Máme velký dvůr, pláže se stínem, tobogánem a člunem k pronajmutí. U objektu je venkovní bazén a stolní tenis. Velká společná terasa s výhledem na moře a houpačkami. Každý týden připravujeme sele na rožni. Doporučujeme ubytování s polopenzí za příjemné ceny.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Zvláštní nabídka pro hosty s polopenzí: automat na studenou vodu, přípitek na přivítanou, prezentace a seznámení hostů se službami penzionu a okolí. Velmi dobrá domácí kuchyně: snídaně formou bufetu, večeře komplet menu. WiFi Internet zdarma. Ubytování domácích zvířat po dohodě. Karaoke party a degustace. Stolní tenis u bazénu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ERS.MOBIL d.o.o.
Informace poskytnul: Emilija Vabec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz