Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mimice » Apartmán Bojić
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mimice
Adresa: 
Kralja Tomislava 78, 21318 Mimice (Rivijera Omiš)
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bojic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Wi-Fi

Apartmán Bojić se nachází v letovisku Mimice, 12km od Omiše směrem na Makarskou, na hranici s Maruši. Vzdálenost od magistrály je, od samotného centra letoviska 500m. Klidná, bezpečná a tichá dovolená pro celou rodinu, daleko od centra, pláže bez množství lidí. Klima, TV/sat, parking


Vzdálenosti: moře 70 m, pláž 70 m, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán Bojić se nachází v letovisku Mimice, 12km od Omiše směrem na Makarskou, na hranici s Maruši. Vzdálenost od magistrály je, od samotného centra letoviska 500m. Klidná, bezpečná a tichá dovolená pro celou rodinu, daleko od centra, pláže bez množství lidí. Moře je velmi čisté (podmořské prameny a proudy) pro plavání a potápění. Koupání příjemné i v červnu a září.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Mluvíme velmi dobře anglicky, komunikujeme i česky, italsky a německy. Klimatizace a pobytová taxa je zahrnuta v ceně. Pomůžeme hostům najít potřebné informace a organizujeme i další aktivity. Po dohodě možnost tradiční dalmátské večeře. Příjezd po 12:00, odjezd do 9:00, možná dohoda. Facebook galerie "Dijana Bojić Mimice".

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Đani Bojić
Informace poskytnul: Đani Bojić, Dijana Bojić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz