Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Zubovići » Apartmán DINKA - ubytování v soukromí

Apartmán DINKA - ubytování v soukromí

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Zubovići
Adresa: 
Zubović Dinka, Put mula 19, 53296 Zubovići, otok Pag
Web adresa:
www.chorvatske.cz/dinka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera kamery v okolí

Wi-Fi

Rodinný dům v první řadě u moře - V nabídce máme pokoje v patře, koupelny, kuchyni v přízemí, venkovní sprchu, velký venkovní gril, velkovní krytou terasu a horní terasu. Parking pro auta. Pronajímáme pro skupiny 1-2 rodin - společná kuchyně.


Vzdálenosti: moře 20 m, pláž 50 m, centrum letoviska 7 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Rodinný dům v první řadě u moře - POKOJE S MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ KUCHYNĚ. Můžeme Vám nabídnout pokoje na patře, kuchyni a obývací pokoj v přízemí, 2 koupelny, velký balkón a terasu a ostatní. Pronajímáme pro 1-2 rodiny, které chtějí prožít dovolenou společně a nevadí společná kuchyně.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pračka po dohodě. Příjezd po 12:00. Hosté musí opustit objekt do 10:00 hodin. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ - všechny pokoje, kuchyně a další se nachází v našem rodinném domě (NEJDE O APARTMÁN SE SAMOSTATNÝM VCHODEM), chcete li prožít dovolenou v domácím prostředí, s překrásným výhledem na moře, je náš dům ideální. Těšíme se na Váš příjezd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Zubović Ivan
Informace poskytnul: Zubović Mirjana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz