PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Zubovići » Apartmán DINKA - ubytování v soukromí

Apartmán DINKA - ubytování v soukromí

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Zubovići
Adresa: 
Zubović Dinka, Put mula 19, 53296 Zubovići, otok Pag
Web adresa:
www.chorvatske.cz/dinka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Rodinný dům v první řadě u moře - V nabídce máme pokoje v patře, koupelny, kuchyni v přízemí, venkovní sprchu, velký venkovní gril, velkovní krytou terasu a horní terasu. Parking pro auta. Pronajímáme pro skupiny 1-2 rodin - společná kuchyně.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (50m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
tržnice (6km)
směnárna (100m)
centrum letoviska (7km)
tenis (6km)
volejbal (6km)
disco (8km)
půjčovna kol (7km)
půjčovna loděk (6km)
vodní skútr (6km)
motorový člun (6km)
vodní lyže (6km)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Rodinný dům v první řadě u moře - POKOJE S MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ KUCHYNĚ. Můžeme Vám nabídnout pokoje na patře, kuchyni a obývací pokoj v přízemí, 2 koupelny, velký balkón a terasu a ostatní. Pronajímáme pro 1-2 rodiny, které chtějí prožít dovolenou společně a nevadí společná kuchyně.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pračka po dohodě. Příjezd po 12:00. Hosté musí opustit objekt do 10:00 hodin. ZVLÁŠTNÍ UPOZORNĚNÍ - všechny pokoje, kuchyně a další se nachází v našem rodinném domě (NEJDE O APARTMÁN SE SAMOSTATNÝM VCHODEM), chcete li prožít dovolenou v domácím prostředí, s překrásným výhledem na moře, je náš dům ideální. Těšíme se na Váš příjezd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Zubović Ivan
Informace poskytnul: Zubović Mirjana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz