Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Dramalj » Apartmán Domijan
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Dramalj
Adresa: 
Milovana Muževića-I.prilaz 8, 51265 Dramalj
Web adresa:
www.chorvatske.cz/domijan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmán nabízí komfortní ubytování 100m od moře v letovisku Dramalj, 3km od centra Crikvenice. Nachází se v rodinném domě v klidné části města, v boční ulici. Ubytování je vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou, romantický pobyt pro páry i aktivní dovolenou na Crikvenické riviéře.


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 250 m, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán má samostatný vchod. Skládá se z plně vybavené kuchyně, obývacího pokoje, ložnice s manželskou postelí, koupelny/WC a velké terasy. Parkovací místo je zajištěno na soukromém parkingu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Hostitelé žijí v domě a mohou poskytovat informace nebo pomoc každý den. Ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby a lehátka jsou k dispozici na terase. Kuchyň je velmi dobře vybavena a pro přípravu jídla je k dispozici elektrický sporák, trouba a mikrovlnná trouba.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vladimir Domijan
Informace poskytnul: Vladimir Domijan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz