TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Split » Apartmán Green Megi
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Split
Adresa: 
Split
Telefon: 
zobrazit telefony
-
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/greenmegi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 3 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Split počasí Split


Studio-apartman (2+1) se nachází ve Splitu, v samém centru města, v blízkosti Diokleciánova paláce. Čtvrť je mimořádně tichá, s vlastním parkovištěm. Apartmán je vybaven internetem, kuchyní, koupelnou, klimatizovaný, vhodny pro rodinu, která se v něm může cítit jako doma, protože v blízkosti bydlí osoba, která je hustům ve dne v noci k dispozici (Diana mobil: 00385981972643).
Apartmán je obklopen květinami, což je v centru města výjimečně. V příští sezóně bude součástí apartmánu atrium, kde budou hosté moci trávit příjemné chvíle odpocinku. Obchody, kavárny, muzea a kulturni památky jsou vzdálené doslova pár kroků. Lesopark Marian, městské pláže a výletní destinace jsou také snadno a rychle dostupné.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Margarita Cala
Informace poskytnul: Margarita Cala
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz