PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Žaborić » Apartmán JOSIP 7
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Žaborić
Adresa: 
Divka Budaka 17, Zagreb
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bunjevac
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brodarica

Wi-Fi

Apartmán 6+1, 3 ložnice (2 dvoulůžkové, 1 dvoulůžková + přistýlka), kuchyň, koupelna s WC, gril, 50m od oblázkové pláže, 2 terasy (krytá terasa + balkon), parkování ve dvoře. V apartmánu je klimatizace, v oknech sítě proti komárům. Majitel má kotviště pro menší loď.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (20m)
obchod (1km)
tržnice (6m)
směnárna (1km)
centrum letoviska (1km)
tenis (1km)
disco (4km)
jachting (50m)
potápění (50m)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán 7, 50m od oblázkové pláže, parkoviště, 3 ložnice (2 s manželskou postelí, 1 dvoulůžková + 1 přistýlka), 2 terasy (jedna krytá a 1 balkón), kuchyň, koupelna s WC, TV+SAT, Wi-Fi, klimatizace, okna s moskytiérami), čistá zátoka, v blízkosti restaurace, nedaleko velkých nákupních center, 12km od Šibeniku a 6km před Primoštenem, 25km od NP Krka a Kornati.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Majitel má kotviště pro menší loď. TV/sat, Wi-Fi, parking na dvoře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dunja Bunjevac
Informace poskytnul: Dunja Bunjevac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz