PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brodarica » Apartmán Madlena Brodarica

Apartmán Madlena Brodarica

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brodarica
Adresa: 
Bergam Dragutina 1, Brodarica
Web adresa:
www.chorvatske.cz/madlena
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmán má 2 ložnice, WC a kuchyň a velkou terasu s výhledem na moře. Ideální dovolená pro rodinu. Apartmán je klimatizovaný, má internet a TV. Pláž je 50 m od apartmánu, vhodná pro malé děti, oblázková s přístupným vstupem do moře. Parkování zajištěno.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (60m)
restaurace (200m)
obchod (30m)
centrum letoviska (50m)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán má 2 ložnice (každá s dvoulůžkem), WC a kuchyň a velkou terasu s výhledem na moře. Ideální dovolená pro rodinu. Apartmán je klimatizovaný, má internet a TV. Cena zahrnuje pobytovou taxu, klimatizaci, internet, ložní prádlo, ručníky. Pláž je 50 m od apartmánu, vhodná pro malé děti, oblázková s přístupným vstupem do moře. Parkování zajištěno.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Brodarica je turistické letovisko na Šibenické riviéře. Pouze pár kilometrů od města Šibenik a asi 300 metrů od ostrova Krapanj, se kterým je přímo spojen častými trajektovými linkami. Vyznačuje se krásnými čistými plážemi, velkou promenádou u moře a blízkostí mnoha menších ostrovů a ostrůvků. Specializované restaurace jsou známé svými rybími specialitami a vynikajícími víny.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Madlena Bakić
Informace poskytnul: Ante
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz