PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Rupe » Apartmán Nika
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Skradin, Rupe
Adresa: 
Rupe 113, 22222 Skradin
Web adresa:
www.chorvatske.cz/nika-skradin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 1 lůžek

Wi-Fi

Apartmán Nika se nachází v osadě Rupe u Skradinu, přímo u Národního Parku Krka. V blízkosti je i město Šibenik a Národní park Kornati. Apartmán je situován ve 2.patře. Skládá se z vybavené kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a velké terasy. Hosté mají možnost využít gril, parking zdarma.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (11km)
pláž (4km)
restaurace (7km)
obchod (10m)
tržnice (11km)
směnárna (11km)
volejbal (11km)
půjčovna kol (11km)
půjčovna loděk (11km)
motorový člun (11km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán Nika se nachází v osadě Rupe u Skradinu, přímo u Národního Parku Krka. V blízkosti je i město Šibenik a Národní park Kornati. Apartmán je situován ve 2.patře. Skládá se z vybavené kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a velké terasy. Hosté mají možnost využít gril, parking zdarma, klimatizaci a WiFi. Apartmán je ideální pro milovníky přírody a cyklisty.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pláž "Pisak" je vzdálena 4km od apartmánu. Vodopád Roški slap je vzdálen 7km, Skradin 10km. Cyklostezky naleznete na https://bike.too.hr/staze/brdski-biciklizam/

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Florijan Žižić
Informace poskytnul: Florijan Žižić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz