Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Vrbnik » Apartmány a pokoj PLIŠIĆ

Apartmány a pokoj PLIŠIĆ

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vrbnik
Adresa: 
PLIŠIĆ SAVICA, POD KEŠTEL 8, VRBNIK
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)51 857 152, mob. +385 (0)98 980 1888
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/plisic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Wi-Fi

Apartmány 1/4+1, 1/2, 2+2, pokoj 1/2+1, studioapartmán pro 2 osoby. Všechny apartmány i pokoje mají výhled na moře a jsou plně vybaveny. Klimatizace, koupelny.


Vzdálenosti: moře 10 m, pláž 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Náš objet se nachází na mořské pláži, 10m nad mořem. Je to samostatný patrový dům, v klidné části letoviska Vrbik, není zde hluk ani provoz. Apartmány jsou v přízemí a v patře. Z cesty se vchází do apartmánu 1/2, pokoje 1/2+1 a apartmánu 2+2. V objektu bydlí i vlastník a pod ním je apartmán 1/4+1 s terasou 4x5 a krásným soukromím. Studioapartmán **** pro 2 osoby

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Blízkost moře, výhled na Crikvenici, hezké okolí, parkování. Možnosti koupání přímo pod objektem, velká zahrada na opalování a odpočinek, gril, sprcha na zahradě a terase. Nabízíme domácí víno a rakiju i snídani na přání hosta. Ve Vrbniku je Ronilački klub - potápěčské centrum.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: SAVICA PLIŠIĆ
Informace poskytnul: SAVICA PLIŠIĆ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz