Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podaca
Adresa: 
Ravanje 28, 21335 Podaca, Hrvatska
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartman-anci
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

počasí Gradac počasí Gradac

Wi-Fi

Dům má čtyři apartmány pro 15 osob. Nachází se u malé oblázkové pláže, daleko od ruchu a magistrály. Apartmány mají samostatný vchod a terasu s grilem. Apartmány jsou klimatizované. Přístup na internet je neomezený. Parkování je zajištěno na pozemku který obklopuje dům.


Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 60 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům má čtyři apartmány pro 15 osob. Nachází se u malé oblázkové pláže, daleko od shonu a magistrály. Apartmány mají samostatný vchod a terasu s grilem. Apartmány jsou klimatizované, přístup k internetu je neomezený. Parkování je zajištěno na pozemku u domu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Velká oblázková pláž s rybími restauracemi a pizzerií se nachází 100 metrů od domu. Podél pláže je 5 km dlouhá pěší stezka pro ty, kteří mají rádi dlouhé procházky, jogging a cyklistiku. Obchod s potravinami, pekárna, stánek s ovocem a zeleninou a pošta jsou vzdálené asi 200 metrů.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Damir Prlenda
Informace poskytnul: Damir Prlenda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz