PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Nin » Apartmány Andrić Nin

Apartmány Andrić Nin

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Nin
Adresa: 
Baranjska 18, Nin
Web adresa:
www.chorvatske.cz/andric
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nin

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Dva apartmány s velkými krytými terasami jsou umístěny zrcadlově v prvním patře rodinného domu s uzavřeným dvorem, kde si mohou děti hrát (dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami atd.). Parkování pro 4 auta, 300m od pláže, 800m od centra Ninu (možnost dojet na kole). TV, trouba, pračka, klimatizace

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (800m)
obchod (800m)
tržnice (1km)
směnárna (900m)
centrum letoviska (900m)
půjčovna kol (800m)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (900m)
motorový člun (50m)
vodní lyže (900m)
windsurfing (900m)
jachting (900m)
hlavní silnice (250m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dva oddělené apartmány pro max. 4 osoby v prvním patře rodinného domu. Každý apartmán má obývací pokoj s kuchyní a manželským lůžkem, dětský pokoj se dvěma lůžky (jedno rozkládací pro až 2 děti), koupelnu se sprchou. Do apartmánu se vstupuje z velké, částečně kryté terasy se zahradním nábytkem (stůl a čtyři židle). Každá terasa má dvířka pro bezpečí malých dětí. Parking na uzavřeném dvoře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vjekoslav Andrić
Informace poskytnul: Vjekoslav Andrić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz