Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Čižići » Apartmány Anja
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Čižići
Adresa: 
Čižići 315A, otok Krk
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 383 018
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/anja-cizici
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Apartmány se nachází jen 15m od moře. Jsou nově vybavené ve středomořském stylu. Mají kuchyni (lednice+mrazák, sporák se 2 plotýnkami, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar), obývací pokoj, koupelnu (sprcha, umyvadlo, WC), ložnice, TV/sat, klimatizaci. Na zahradě je gril. Soukromý parking.


Vzdálenosti: moře 15 m, pláž 15 m, centrum letoviska 30 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům se nachází v letovisku Čižići na ostrově Krk, 15m od moře, přímo za bistrem Tamaris. Letovisko je klidné, vhodné pro rodinnou dovolenou. V blízkosti jsou restaurace, pekárna, obchod, dětské hřiště, léčivé bahno (stejné složení jako z Mrtvého moře). Pokud přijedete autem, Čižići se nachází jen 10 minut jízdy od mostu na ostrov Krk. Nedaleko je také letiště Rijeka (8km).

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Dům stojí jen 15m od moře a nejbližší pláže. Ostatní pláže jsou v okruhu 100m, takže nepotřebujete ddjíždět za koupáním autem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dušica Mamić Madžarac
Informace poskytnul: Dušica Mamić Madžarac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz