PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vela Stiniva » Apartmány Apollo
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vela Stiniva
Adresa: 
Mate Hraste 2, 21450 Hvar
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 540 4522
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmaniapollo.com www.chorvatske.cz/apartmani-apollo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

Wi-Fi

Apartmán 3+2, 2 WC, klimatizace, kuchyně, balkón s výhledem na moře. Apartmán je ve 2.patře. Dva apartmány 2+2 - modrý a Roza. Objekt se nachází v klidné zátoce, 10m od pláže. Ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. Přijeďte a užijte si čistého moře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (10m)
restaurace (50m)
obchod (200m)
tržnice (200m)
půjčovna loděk (50m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází ve střední části ostrova Hvar, v zátoce Vela Stiniva, která je obklopena skalnatými stěnami, které jsou vhodné pro lezení, a borovým lesem. Objekt je vzdálen 10m od moře, parkování u objektu. K nejbližšímu obchodu, pekárně je 2000m, ambulance, trajekt a benzínová stanice 20km. Nejbližší kavárna, restaurace jsou vzdáleny 50m.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V zátoce jsou značené skály a lezecké cesty . Jsou zde skály pro začátečníky a děti, ale i ty pro špičkové lezce. Každý rok v červnu pořádáme třídenní lezecký festival.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Lendis Fistonić
Informace poskytnul: Lendis Fistonić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz