TOPlist
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Igrane
Adresa: 
lgrane 203, 21329 Igrane
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 529 26 46, +385 (0)21 627 951
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 627 801
Web adresa:
hrvatska.cz
www.chorvatske.cz/apartmani-bakalic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Igrane počasí Igrane


Vzdálenosti: moře 150 m, pláž 150 m, centrum letoviska 60 m, více >>
Apartmány Bakalic se nachází v centru letoviska Igrane, na vyvýšenině, která nabízí panoramatický výhled na moře a hory. Dům stojí u hlavní ulice, parkoviště před domem. Apartmány se nachází v 1. a 2. patře a jsou plně vybaveny podle evropských norem v kategorii 3 a 4 hvězdičky. Vzdálenost od pláže 150m, od pošty, supermarketu a turistické kanceláře 60m. Přejeme Vám příjemnou dovolenou :)
V případě potřeby při delším pobytu možnost využití pračky. Turistická kancelář je vzdálena 60m od apartmánu, jako i obchod, pošta a vyhlídka. Noci jsou klidné a bez hluku. Možnost využití terasy s grilem po předchozí dohodě s vlastníkem. Domácí mazlíčci mohou být ubytováni mimo apartmán a menší domácí zvířata jsou mimo sezónu povolena v apartmánu.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Vjekoslav Bakalić
Informace poskytnul: Vjekoslav Bakalić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz