PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Hvar » Apartmány rodiny Bićanić

Apartmány rodiny Bićanić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Hvar
Adresa: 
Ambroza Bodlovića 7, otok Hvar - grad Hvar
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bicanic-hvar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit na Hvaru - promenádě Križni rat. Ze všech balkonů jsou krásné výhledy na město Hvar. Všechny apartmány mají klimatizaci, satelitní TV a připojením k internetu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (100m)
restaurace (200m)
obchod (200m)
tržnice (800m)
směnárna (800m)
centrum letoviska (800m)
tenis (900m)
volejbal (900m)
minigolf (900m)
disco (800m)
půjčovna kol (200m)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (200m)
motorový člun (100m)
vodní lyže (200m)
windsurfing (200m)
jachting (200m)
potápění (200m)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit na Hvaru - promenádě Križni rat. Ze všech balkonů jsou krásné výhledy na město Hvar a hvarský přístav. Všechny apartmány jsou klimatizované, vybavené moderním zařízením a TV se satelitním příjmem. Možnost připojení k internetu. Apartmány jsou přizpůsobeny pro létní i zimní dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Zajištěno kotviště pro malou loď. Pláž je přímo pod domem. Taxi lodě jsou velmi blízko, stejně jako půjčovna lodí, kol...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Miroslav Bićanić
Informace poskytnul: Miroslav Bićanić-vlasnik
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz