Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Senj » Apartmány BIONDA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Senj
Adresa: 
Dolac 13, Senj
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 388 647
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)53 881 386
Web adresa:
www.apartmani-bionda.com www.chorvatske.cz/apartmani-bionda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Senj počasí Senj

Wi-Fi

Nově postavené apartmány, luxusně vybavené. Parkovací místo nebo garáž. Nachází se v samostatném objektu. Každý apartmán má vlastní vchod, TV/sat, WI-FI, radio, mini bar, klimatizaci, elektrické přímotopy.


Vzdálenosti: moře 800 m, pláž 800 m, centrum letoviska 150 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v klidné části města Senj, jen 10 minut lehké chůze od pláže. Jsou obklopeny přírodou, proto jsou vhodné pro dovolenou s dětmi, které mají plno místa na hru. Příjemní domácí jsou Vám po celou dobu pobytu k dispozici. Možnost kombinování apartmánu a dalších pokojů. Příjemné ceny.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost kombinování apartmánu a dalších pokojů. Možnost přistýlky v pokojích i apartmánech. Možnost využití kotvení pro loď !!! Speciální nabídka pro měsíce březen, duben a květen 2014: zaplatíte 5 dní za pobyt na 6 dní (zaplatíte 6 dní za pobyt pobyt 7 dní) + zdarma také použití slunečníku na pláži!

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vjenceslava Biondic
Informace poskytnul: Biondic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz