Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Blato (Živogošće) » Apartmány Villa Brajkovic

Apartmány Villa Brajkovic

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Živogošće, Blato
Adresa: 
Blato 1, Živogošće
Telefon: 
zobrazit telefony
Mobil: +385 98 187 4281 - Teo Brajkovic
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
Telefon: +385 21 628 754
Web adresa:
www.zivogosce.com www.chorvatske.cz/brajkovic-blato
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Živogošće počasí Živogošće

Wi-Fi

Celoroční pronájem komfortních a moderních apartmánů s WiFi, TV/sat, klimatizací, přímo na pláži v letovisku Živogošće - Blato. Ideální místo pro dovolenou párů a rodin s dítětem, kteří nehledají velký shon na plážích. Apartmány mají prostorné balkóny, většina s výhledem na moře. Vítejte.


Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 20 m, centrum letoviska 250 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vítejte s dětmi v apartmánech Vila Brajkovic, přímo na pláži u moře. Na parkovište u domu dojedete po asfaltové silnici, a od ní dále vede už jen pěší cesta borovým lesem a k nedaleké nudistické pláži s nedotčenou přírodou. Za námi je 55 let na zkušeností s pronájmem a 23 let profesionální činnosti v oblasti cestovního ruchu, což je předpokladem pro Vaši dokonalou relaxační dovolenou v našem domě.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Výhodou pobytu mimo sezónu jsou výrazně nižší ceny (kromě stravování), méně provozu na cestách a více místa na pláži. Nevýhodou je menší počet otevřených obchodů, restaurací a ostatních turistických atrakcí, jako například parasailing, vodní lyžování, trampolína atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: BRAJKOVIĆ TRAVEL d.o.o.
Informace poskytnul: Teo Brajković
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz