TOPlist

Apartmány Villa Brajkovic

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Živogošće, Blato
Adresa: 
Blato 1, Živogošće
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 98 187 4281, +385 21 628 753
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 21 628 754
Web adresa:
www.zivogosce.com
www.chorvatske.cz/brajkovic-blato
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Živogošće počasí Živogošće

Last Minute

Termín: 17.9.2019 - 1.10.2019
   • 1x 2-lůžkový apartmán **** 74,- EUR/apartmán/noc
(možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře)

   • 1x 2-lůžkový apartmán *** 39,- EUR/apartmán/noc
(koupelna/WC, balkón/terasa)

   • 1x 6-lůžkový apartmán *** 122,- EUR/apartmán/noc
(možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře)

Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 20 m, centrum letoviska 250 m, více >>
Vítejte s dětmi v apartmánech Vila Brajkovic, přímo na pláži u moře. Na parkovište u domu dojedete po asfaltové silnici, a od ní dále vede už jen pěší cesta borovým lesem a k nedaleké nudistické pláži s nedotčenou přírodou. Za námi je 55 let na zkušeností s pronájmem a 23 let profesionální činnosti v oblasti cestovního ruchu, což je předpokladem pro Vaši dokonalou relaxační dovolenou v našem domě.
Výhodou pobytu mimo sezónu jsou výrazně nižší ceny (kromě stravování), méně provozu na cestách a více místa na pláži. Nevýhodou je menší počet otevřených obchodů, restaurací a ostatních turistických atrakcí, jako například parasailing, vodní lyžování, trampolína atd.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: BRAJKOVIĆ TRAVEL d.o.o.
Informace poskytnul: Teo Brajković
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz