Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Grebaštica » Apartmány Dalmatino - Grebaštica

Apartmány Dalmatino - Grebaštica

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Grebaštica
Adresa: 
Grebaštica donja 79
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)22 577 472, +385 (0)98 96 90 206
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/dalmatino-grebastica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Wi-Fi

Apartmány 15m od moře v turistickém letovisku Grebaštica. Apartmány jsou vybavené vším potřebným a všechny mají terasu s výhledem na moře. Pláž s lehátky na opalování se nachází přímo před domem. Apartmány mají zabezpečený parking a kotviště pro loď. Apartmány v patře jsou klimatizované.


Vzdálenosti: moře 15 m, pláž 15 m, centrum letoviska 50 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

K dispozici jsou 3 apartmán pro 2,4,6 osob, vzdálené 15m od moře. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře. Apartmány jsou vybaveny vším potřebným. Malá pláž s lehátky na opalování a přírodním stínem se nachází před domem. V případě potřeby poskytneme kotvící místo pro loď a místo pro návěs. Před domem je parkoviště, venkovní sprcha a gril. Rádi Vás pohostíme domácím vínem, rakijí, ...

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V případě zájmu po dohodě nabízíme hostům plavbu naší vlastní lodí a ochutnávku domácích specialit. U nás si můžete koupit domáci EKO produkty z vlasního hospodářství (olivový olej, víno, sušené fíky, mandle, atd.)

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Željko Banovac
Informace poskytnul: Željko Banovac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz