TOPlist

Apartmány Dedic, Rab

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Supetarska Draga
Adresa: 
Supetarska Draga 34, Rab
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)99 218 0033
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.fewo-rab.de
www.chorvatske.cz/dedic-rab
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Lopar (Rab) počasí Lopar (Rab)


Vzdálenosti: moře 500 m, pláž 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila se 4 apartmány, 10m bazén s terasou, lehátky a výhledem na moře, zahrada 2000qm s grilem, zahradní nábytek, Hollywood houpačka, zahradní sprcha, 3 apartmány s terasou a výhledem na moře, bezplatné parkování u apartmánů, absolutní klid, domácí mazlíčci povoleni. Jacuzzi, bio-sauna, stolní tenis. Minigolf, možnost zapůjčení kol a skútru, motorového člunu. Potápění s trenérem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V našem domě s bazénem nabízíme 4 samostatné, nově zařízené a vybavené apartmány s krásným výhledem na moře. Dům má velkou oplocenou zahradu s grilem, 10m bazén s lehátky, několik teras s výhledem na moře, satelitní TV, klimatizaci, wi-fi a absolutní klid.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Šime Dedic
Informace poskytnul: Šime Dedić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz