TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Tučepi » Apartmány DELFIN Tučepi

Apartmány DELFIN Tučepi

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Tučepi
Adresa: 
Kamena 44, Tučepi
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 623 101
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartments-delfin.net
www.chorvatske.cz/apartments-delfin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Tučepi počasí Tučepi

Apartmány 25m od mořského pobřeží, mezi olivovníky. Apartmány jsou dobře vybavené. Klidné místo vhodné pro rodinnou dovolenou a přátele. Všechny apartmány mají svoje kuchyně a koupelny. Přístup k Internetu. Parking ve dvoře. Možnost využití grilu na dvoře. Nudistická pláž je vzdálena 5 minut chůze.


Vzdálenosti: moře 25 m, pláž 25 m, centrum letoviska 250 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází 25-30m od moře. Přístup z mořské strany - promenáda - 20m. Dům je otevřený na moře. Parkovací místo. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Troubu má apartmán A5, ale lze využít i společnou troubu. Sušení prádla na venkovních sušácích. Kouření na terase nebo balkónu. Žehličku nebo fén Vám na požádání může zapjčit domácí. Praní prádala a sušení v sušičce za poplatek 3-5 EUR. Stolní tenis, volejbal a další aktivity na místě. Všechny další informace lze získat u ubytovatele.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ševelj Slobodna
Informace poskytnul: Ševelj Slobodna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz