PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Tučepi » Apartmány DELFIN Tučepi

Apartmány DELFIN Tučepi

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Tučepi
Adresa: 
Kamena 44, Tučepi
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartments-delfin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Tučepi

Wi-Fi

Apartmány 25m od mořského pobřeží, mezi olivovníky. Apartmány jsou dobře vybavené. Klidné místo vhodné pro rodinnou dovolenou a přátele. Všechny apartmány mají svoje kuchyně a koupelny. Přístup k Internetu. Parking ve dvoře. Možnost využití grilu na dvoře. Nudistická pláž je vzdálena 5 minut chůze.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (25m)
pláž (25m)
restaurace (50m)
obchod (250m)
tržnice (150m)
směnárna (250m)
centrum letoviska (250m)
tenis (800m)
volejbal (800m)
minigolf (800m)
bowling (800m)
disco (800m)
půjčovna kol (250m)
půjčovna loděk (300m)
vodní skútr (250m)
vodní lyže (250m)
jachting (250m)
rafting (20km)
potápění (30m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází 25-30m od moře. Přístup z mořské strany - promenáda - 20m. Dům je otevřený na moře. Parkovací místo. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Troubu má apartmán A5, ale lze využít i společnou troubu. Sušení prádla na venkovních sušácích. Kouření na terase nebo balkónu. Žehličku nebo fén Vám na požádání může zapjčit domácí. Praní prádala a sušení v sušičce za poplatek 3-5 EUR. Stolní tenis, volejbal a další aktivity na místě. Všechny další informace lze získat u ubytovatele.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ševelj Slobodna
Informace poskytnul: Ševelj Slobodna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz