PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Omiš » Apartmány Domazet
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš
Adresa: 
Put Borka 27, Omiš
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 756 616, +385 (0)98 932 7171
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/domazet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Apartmány se nacházejí ve městě Omiš (město pirátů), které se nachází na ústí řeky Cetiny, je obklopení dvěma pohořími. Objekt s apartmány je vzdálen 350-400m od centra a písečné pláže. Apartmány mají krásný výhled na moře, město, pláž a okolní ostrovy. Vždy jste vítáni.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (400m)
obchod (150m)
tržnice (400m)
směnárna (350m)
centrum letoviska (350m)
tenis (800m)
volejbal (400m)
minigolf (350m)
disco (25km)
půjčovna kol (400m)
půjčovna loděk (350m)
vodní skútr (350m)
motorový člun (350m)
rafting (350m)
potápění (300m)
hlavní silnice (300m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nabízíme k pronájmu 2 apartmány. Apartmán "Ivona" pro 3+1 osoby s možností přistýlky je v 1.patře a má balkon a pokoj s výhledem na moře, klimatizaci, TV/sat. Apartmán "Šima" pro 4+2 osoby má klimatizaci, kabelovou TV, Internet, myčku nádobí a výhled na moře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Náš dům je situován tak, že každý z apartmánů má výhled na moře, pláž, město a ostrovy ... K dispozici máte bezplatné parkoviště pro vaše vozidlo před domem a volně k použití venkovní přenosný gril. Můžeme také nabídnout i transfer našim autem - na letiště nebo jiné požadované místo po dohodě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Josip Domazet
Informace poskytnul: Josip Domazet
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz