PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Omiš » Apartmány Domazet
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš
Adresa: 
Put Borka 27, Omiš
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 756 616, +385 (0)98 932 7171
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/domazet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš počasí Omiš

Wi-Fi

Apartmány se nacházejí ve městě Omiš (město pirátů), které se nachází na ústí řeky Cetiny, je obklopení dvěma pohořími. Objekt s apartmány je vzdálen 350-400m od centra a písečné pláže. Apartmány mají krásný výhled na moře, město, pláž a okolní ostrovy. Vždy jste vítáni.


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 300 m, centrum letoviska 350 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nabízíme k pronájmu 2 apartmány. Apartmán "Ivona" pro 3+1 osoby s možností přistýlky je v 1.patře a má balkon a pokoj s výhledem na moře, klimatizaci, TV/sat. Apartmán "Šima" pro 4+2 osoby má klimatizaci, kabelovou TV, Internet, myčku nádobí a výhled na moře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Náš dům je situován tak, že každý z apartmánů má výhled na moře, pláž, město a ostrovy ... K dispozici máte bezplatné parkoviště pro vaše vozidlo před domem a volně k použití venkovní přenosný gril. Můžeme také nabídnout i transfer našim autem - na letiště nebo jiné požadované místo po dohodě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Josip Domazet
Informace poskytnul: Josip Domazet
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz