PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Baška » Apartmány Dorčić - Baška

Apartmány Dorčić - Baška

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Baška
Adresa: 
Rapska 1, Baška
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Dorčić - Baška želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

počasí Baška (Krk)

Wi-Fi

Náš rodinný dům se nachází na klidné ulici v centru letoviska Baška, cca 50m od bláže. V domě jsou 3 nově zbudované apartmány, plně vybavené, s kapacitou 2-6 osob. Možnost ubytování po celý rok - centrální vytápění. V každém apartmánu je TV/sat a klimatizace. Zabezpečené parkoviště.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (50m)
obchod (50m)
tržnice (50m)
směnárna (50m)
centrum letoviska (10m)
tenis (200m)
volejbal (300m)
minigolf (200m)
půjčovna kol (100m)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (50m)
motorový člun (300m)
windsurfing (100m)
jachting (100m)
potápění (800m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Náš rodinný dům se nachází na klidné ulici v centru letoviska Baška, cca 50m od bláže. V domě jsou 3 nově zbudované apartmány, plně vybavené, s kapacitou 2-6 osob. Možnost ubytování po celý rok - centrální vytápění. V každém apartmánu je TV/sat a klimatizace. Zabezpečené parkoviště. V bezprostřední blízkosti je banka, lékárna, ambulance, obchod a restaurace.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vlastníci hovoří italsky, anglicky a německy. Mimo sezónu možnost slev po dohodě. Možnost ubytování s domácím zvířetem.

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz