TOPlist
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Mandre » Apartmány Dvorski
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mandre
Adresa: 
Maunska 39, Mandre 23251 Kolan , otok Pag
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 520 4579
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)23 697 057
Web adresa:
dvorskimandre.com
www.chorvatske.cz/dvorski
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Šimuni (Pag) počasí Šimuni (Pag)


Vzdálenosti: moře 350 m, pláž 350 m, centrum letoviska 350 m, více >>
Apartmány Dvorski se nachází v rybářsko-turistickém letovisku Mandre, které leží ve stření části ostrova Pag. Dům stojí v klidné ulici a je obklopen středomořskou vegetací. V objektu jsou 3 apartmány pro 4 osoby a jeden apartmán pro 3 osoby. Všechny apartmány jsou vybavené klimatizací, TV/sat, WiFi Internetem. Každý apartmán má vyhrazeno parkovací místo ve stínu.
Velká terasa s grilem pro 15 osob. Ideální pro rodiny s dítětem. V nabídce máme i vlastní ovoce, zeleninu a domácí rakiji. Bezplatné použití Internetu. Společná pračka po dohodě.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ruzica Dvorski
Informace poskytnul: Ružica Dvorski
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz