Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Stanići » Apartmány Emsa
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Stanići
Adresa: 
Stanići - Omiš
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 879 163
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 879 163
Web adresa:
www.chorvatske.cz/emsa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Vila Emsa se nachází v Stanici, 4km od Omiše, na klidném a místě, jen 50 od moře. Všech 7 apartmánů je nově, moderně zařízených, s kompletně vybavenými kuchyněmi a velkými balkóny s přímým výhledem na moře.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, centrum letoviska 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila se nachází jen 50m od moře v malém turistickém letovisku Stanici, vzdáleném 4km od Omiše, 25km od Splitu a 28km od Makarské. V blízkosti je několik restaurací, pizzeria, 2 obchody s potravinami, turistická agentura a směnárna. Okolí nabízí množství možností pro různé výlety (Brač, Hvar, Dubrovník, NP Slapovi Krke) i sportovní aktivity - rafting, potápění, horolezectví.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Objekt nabízí 8 nově a moderně zařízených apartmánů. Všechny apartmány mají výhled na moře, vlastní kuchyni, koupelnu, jeden nebo více pokojů, TV, atd. Zajistíme i různé výlety, služby tur. průvodců, tradiční dalmátské večeře, různé sportovní aktivity, nájem auta, skútru, kol. Mimo toho poskytujeme služby hlídání dětí, praní prádla a bezplatný úklid apartmánu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: E. Bietry
Informace poskytnul: E. Bietry
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz