PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Stanići » Apartmány Emsa
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Stanići
Adresa: 
Stanići - Omiš
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 879 163
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 879 163
Web adresa:
www.chorvatske.cz/emsa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Vila Emsa se nachází v Stanici, 4km od Omiše, na klidném a místě, jen 50 od moře. Všech 7 apartmánů je nově, moderně zařízených, s kompletně vybavenými kuchyněmi a velkými balkóny s přímým výhledem na moře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
tržnice (4km)
směnárna (100m)
centrum letoviska (100m)
tenis (4km)
volejbal (4km)
minigolf (4km)
disco (4km)
půjčovna kol (100m)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (100m)
motorový člun (100m)
vodní lyže (100m)
windsurfing (100m)
jachting (100m)
rafting (4km)
potápění (100m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila se nachází jen 50m od moře v malém turistickém letovisku Stanici, vzdáleném 4km od Omiše, 25km od Splitu a 28km od Makarské. V blízkosti je několik restaurací, pizzeria, 2 obchody s potravinami, turistická agentura a směnárna. Okolí nabízí množství možností pro různé výlety (Brač, Hvar, Dubrovník, NP Slapovi Krke) i sportovní aktivity - rafting, potápění, horolezectví.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Objekt nabízí 8 nově a moderně zařízených apartmánů. Všechny apartmány mají výhled na moře, vlastní kuchyni, koupelnu, jeden nebo více pokojů, TV, atd. Zajistíme i různé výlety, služby tur. průvodců, tradiční dalmátské večeře, různé sportovní aktivity, nájem auta, skútru, kol. Mimo toho poskytujeme služby hlídání dětí, praní prádla a bezplatný úklid apartmánu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: E. Bietry
Informace poskytnul: E. Bietry
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz