PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Duće » Apartmány GALIC
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Duće
Adresa: 
Put Stare Duće 11, 21310 Omiš, Hrvatska
Telefon: 
zobrazit telefony
WhatsApp +385 95 5527765
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartments-galic.com www.chorvatske.cz/galic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš počasí Omiš

Apartmány pro 2-10 osob jen 800m od centra Omiše, 300m od překrásných pláží v letovisku Duce. Všechny apartmány s kuchyní, klimatizací, WiFI, SAT/TV, koupelnou, balkonem. Obchody, Caffe Bar, Pizza, Restaurace, Pekárna = 200m


Vzdálenosti: moře 200 m, pláž 300 m, centrum letoviska 800 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Galić se nachází přímo u vjezdu do Omiše, jen 800m od centra města a 300m od známých písečných pláží v Duće. Od Splitu, dalmátské metropole, jsme vzdáleni 20km. Autobusy do Splitu jezdí každých 30 minut. Všechny apartmány mají koupelnu a kuchyni. A6 má privátní zahradu a gril. A10 XXL se 3 ložnicemi, velkým obývacím pokojem a terasou s výhledem na moře.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Všechny apartmány mají kuchyni a koupelnu, klimatizaci, WiFi a SAT. V blízkosti objektu (200m) se nachází velké obchodní centrum s masnou a rybárnou. V letovisku je množství restaurací s rybími specialitami a specialitami na grilu. V kaňonu řeky Cetiny se nachází výletní místo "Radmanove Mlinice", kde můžete přímo u řeky okusit dalmátské speciality za zvuků živé dalmátské hudby.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mario Galić
Informace poskytnul: Mario Galić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz