Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Dramalj » Apartmány Gordana
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Dramalj
Adresa: 
Milovana Muževića 116, Dramalj
Web adresa:
www.chorvatske.cz/gordana-dramalj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány se nachází v klidném letovisku Dramalj v blízkosti Crikvenice, na adrese Milovana Muževića 116, 5 minut od pláže. S centrem Crikvenica je Dramalj spojený městským autobusem, city-boatem nebo vláčkem. Dům má několik ubytovacích jednotek. Apartmány jsou vzdálené 170m od moře.


Vzdálenosti: moře 170 m, pláž 170 m, centrum letoviska 3 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v klidném letovisku Dramalj u Crikvenice, na adrese Milovana Muževića 116, 5 minut od pláže. S centrem Crikvenica je Dramalj spojený městským autobusem, city-boatem nebo vláčkem. Dům má několik jednotek, v jedné z nich dydlí i ubytovatel. Apartmány jsou vzdálené 170m od moře. Pláže jsou oblázkové a betonové. Apartmány jsou vhodné pro menší rodinu a nachází se v prvním patře.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Do Crikvenice vede krásná promenáda podél moře, 600 metrů od známých lázní Thalasotherapia. Nedaleko lze pronajmout člun pro prohlídky ostrova Krk a Rab. V místě a okolí je možnost pro krásné cykloturistiku, jízdy za člunem na padáku, banánu či gumě, tenis, vodní parky a podobně. Paragliding a jízda na koni jsou vzdálené 10km.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Emira Manestar
Informace poskytnul: Emira Manestar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz