PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kaštel Novi » Apartmány Grgin
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kaštel Novi
Adresa: 
Kaštel Novi, Ponikvice 2, Kaštela
Web adresa:
www.chorvatske.cz/grgin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Čtyři apartmány A(2+2), ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s lůžkem pro dva, koupelna se sprchou a WC, vybavená kuchyně, terasa, klimatizace, WiFi internet, parking.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (400m)
pláž (400m)
restaurace (400m)
obchod (50m)
tržnice (400m)
směnárna (500m)
tenis (200m)
disco (3km)
jachting (2km)
rafting (30km)
potápění (2km)
hlavní silnice (25m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Grgin se nachází v letovisku Kaštel Novi, mezi Trogirem a Splitem, v srdci Dalmácie. Dům s apartmány stojí v centru letoviska, proto je lehce dostupný a vše je na dosah ruky. Dům je obklopen velkou zahradou, kde si můžete užívat Vy i Vaše děti. Soukromý parking, gril a venkovní sprchy s teplou vodou. Dovolená u nás je aktivní a různorodá a bude si ji dlouho pamatovat.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Máme vlastní vinici, olivový háj a ovocný sad. Rádi vás vezmeme na prohlídku. V našem sklípku můžete ochutnat a zakoupit víno, rakiji, prošek a olivový olej.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Petar Grgin
Informace poskytnul: Petar Grgin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz