PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Zaklopatica » Apartmány HROPIĆ - Lastovo, Zaklopatica

Apartmány HROPIĆ - Lastovo, Zaklopatica

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Lastovo, Zaklopatica
Adresa: 
Zaklopatica 6, LASTOVO
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmanihropic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

počasí Lastovo (Lastovo)

Wi-Fi

Apartmány se nachází na ostrově Lastovo, v překrásné zátoce Zaklopatica. Nabízíme Vám ubytování v uprostřed přírody obklopené divokou vegetací a zalité sluncem. Náš rodinný dům se nachází přímo u moře. Tři apartmány nabízejí ubytování pro celkem 6 osob a moderní interiér.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (5m)
pláž (5m)
restaurace (150m)
obchod (2km)
tržnice (2km)
směnárna (2km)
centrum letoviska (2km)
disco (3km)
potápění (300m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Na ostrov Lastovo se dotanete trajektem ze Splitu. Trajektem doplujete do přístavu Ubli, 10km od zálivu Zaklopatica. Pokud nemáte auto, můžeme Vás po dohodě odvézt z přístavu Ubli. Hezky upravené apartmány mají své parkovací místo. Jakmile dorazíte pohostíme Vás tradičním rodinným obědem na uvítanou, protože jste po dlouhé cestě.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Každý z našich apartmánů poskytuje pohodlí a je fyzicky oddělen od ostatních hostů. Po ranním stínu jsou terasy zality sluncem až do západu, který můžete z terasy pozorovat. Okolní prostředí divoké přírody vytváří podmínky pro Vaši zcela klidnou a pohodovou dovolenou. V nabídce máme i domácí stravu, právé víno, olivový olej a voňavé ovoce a zeleninu

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Margaret Hropić
Informace poskytnul: Margaret Hropić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz