PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Rogoznica » Apartmány Hrvatić

Apartmány Hrvatić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rogoznica
Adresa: 
Stupin 13, Stupin Čeline,Podglavica, Rogoznica
Web adresa:
www.chorvatske.cz/hrvatic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica

Wi-Fi

Objekt je umístěn v klidné zátoce Stupin, 2km od Rogoznice. Skládá se ze dvou apartmánů. Jeden v přízemí 3+1, druhý v patře 4+1, s částečným výhledem na moře. Před objektem jsou 2 parkovací místa. Pláž je velmi vhodná pro děti.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (20m)
restaurace (2km)
obchod (200m)
tržnice (2km)
směnárna (2km)
centrum letoviska (2km)
hlavní silnice (30m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v klidné zátoce, 20 metrů od moře. Pláž je tvořena drobnými kamínky a je velmi vhodná pro děti. Jeden apartmán je v prvním patře 2+2 +1 přistýlka. Má 2 ložnice, kuchyň, koupelnu a balkon s výhledem na moře. Druhý apartmán je v přízemí 3+1. Má 1 ložnici, kuchyň, koupelnu a terasu. WIFI, KLIMATIZACE, POBYTOVÁ TAXA A PARKING JSOU ZAHRNUTY V CENĚ.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SNJEŽANA HRVATIĆ
Informace poskytnul: STIPE i SNJEŽANA HRVATIĆ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz