PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Vidalići » Apartmány INES
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vidalići
Adresa: 
Vidalići 75, 53296 Zubovići, otok Pag
Web adresa:
www.chorvatske.cz/ines
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány 5km od Novalji a 3km od pláže Zrće. nachází se nad silnicí, 55m od moře a 200m od nejbližší pláže. Všechny apartmány mají výhled na moře. Parkování před domem, kotvení pro loď po dohodě. Klimatizace je zahrnuta v ceně. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Français   Espanol   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (55m)
pláž (200m)
restaurace (500m)
obchod (1km)
tržnice (3km)
směnárna (5km)
centrum letoviska (5km)
tenis (5km)
disco (3km)
vodní skútr (3km)
vodní lyže (3km)
potápění (7km)
hlavní silnice (3km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Pronajímatel žije v objektu. Je možné použít pračku za poplatek. Domácí zvířata do 10kg jsou povolena za příplatek. Kotvení pro menší člun za poplatek. V ceně apartmánů je povlečení, polštáře, ručníky, nádobí s příbory, kuchyňské potřeby, TV+SAT, internet a klimatizace. Všechny apartmány mají krytou terasu (cca 8m2) s výhledem na moře, stolem, židlemi a slunečníkem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pro využití internetu, pračky a kotvení člunu, stejně jako pro pobyt s domácím mazlíčkem, je třeba kontaktovat majitele před samotnou rezervací. Termín je rezervován po zaplacení zálohy. V případě nedojezdu se záloha nevrací

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Berislava Poropat
Informace poskytnul: Berislava Poropat
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz