Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vidalići
Adresa: 
Vidalići 75, 53296 Zubovići, otok Pag
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 305 127, +385 (0)51 453 792
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmani.w84.org/ines/index.php
www.chorvatske.cz/ines
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera kamery v okolí

Apartmány 5km od Novalji a 3km od pláže Zrće. nachází se nad silnicí, 55m od moře a 200m od nejbližší pláže. Všechny apartmány mají výhled na moře. Parkování před domem, kotvení pro loď po dohodě. Klimatizace je zahrnuta v ceně. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek.


Vzdálenosti: moře 55 m, pláž 200 m, centrum letoviska 5 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Pronajímatel žije v objektu. Je možné použít pračku za poplatek. Domácí zvířata do 10kg jsou povolena za příplatek. Kotvení pro menší člun za poplatek. V ceně apartmánů je povlečení, polštáře, ručníky, nádobí s příbory, kuchyňské potřeby, TV+SAT, internet a klimatizace. Všechny apartmány mají krytou terasu (cca 8m2) s výhledem na moře, stolem, židlemi a slunečníkem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pro využití internetu, pračky a kotvení člunu, stejně jako pro pobyt s domácím mazlíčkem, je třeba kontaktovat majitele před samotnou rezervací. Termín je rezervován po zaplacení zálohy. V případě nedojezdu se záloha nevrací

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Berislava Poropat
Informace poskytnul: Berislava Poropat
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz