TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Stanići » Apartmány Ivan a Ian

Apartmány Ivan a Ian

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Stanići
Adresa: 
Balića Rat 6, Omiš, Stanići
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 280 0511
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)1 8890824
Web adresa:
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí


Vzdálenosti: moře 40 m, pláž 30 m, centrum letoviska 400 m, více >>
Apartmýány se nachází přímo u moře a velké oblázkové pláže. V nabídce jsou 4 druhy apartmánů: A2+2 s oddelenou ložnicí, velký studioapartmán 2+2, velký luxusní apartmán A4+2 se 2 oddělenými ložnicemi a velký luxusní apartmán A12+4, což je v podstatě dům se 3 patry o velikosti 230m2 s bazénem 9x4m s ohřevem, 6 ložnicemi, 4 koupelnami,...
Velký luxusní apartmán A12+4, což je v podstatě dům se 3 patry vila o rozloze 300m2 se 6 dvoulůžkovými ložnicemi, velkým obývacím pokojem s jídelnou, menším obývacím pokojem, 3 velkými terasami, venkovním grilem, 4 koupelnami s WC. V přízemí vily je velký bazén s vyhřívanou vodou o rozměrech 9x4 metrů. Bazén s masážními tryskami. Kolem bazénu jsou lehátka a slunečníky. Vše s výhledem na moře.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: ivan radevenjić
Informace poskytnul: ivan radevenjić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz