PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Stanići » Apartmány Ivan a Ian

Apartmány Ivan a Ian

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Stanići
Adresa: 
Balića Rat 6, Omiš, Stanići
Fax: 
+385 (0)1 8890824
Web adresa:
apartmanija.hr www.chorvatske.cz/radevenjic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Ubytování v nově postavených a luxusně vybavených apartmánech. Celkem 8 apartmánů v první řadě u moře. Velký apartmán A9+3 má bazén, který je POUZE pro tento apartmán. Apartmány se nachází pod hlavní silnicí Omiš - Makarska (300m), přímo u moře a velké oblázkové pláže.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (40m)
pláž (30m)
restaurace (100m)
obchod (300m)
tržnice (400m)
směnárna (2km)
centrum letoviska (400m)
tenis (2km)
volejbal (2km)
minigolf (2km)
bowling (2km)
disco (2km)
půjčovna kol (2m)
půjčovna loděk (200m)
vodní skútr (200m)
motorový člun (200m)
vodní lyže (200m)
windsurfing (200m)
jachting (200m)
rafting (3km)
potápění (200m)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmýány se nachází přímo u moře a velké oblázkové pláže. V nabídce jsou 4 druhy apartmánů: A2+2 s oddelenou ložnicí, velký studioapartmán 2+2, velký luxusní apartmán A4+2 se 2 oddělenými ložnicemi a velký luxusní apartmán A12+4, což je v podstatě dům se 3 patry o velikosti 230m2 s bazénem 9x4m s ohřevem, 6 ložnicemi, 4 koupelnami,...

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Velký luxusní apartmán A12+4, což je v podstatě dům se 3 patry vila o rozloze 300m2 se 6 dvoulůžkovými ložnicemi, velkým obývacím pokojem s jídelnou, menším obývacím pokojem, 3 velkými terasami, venkovním grilem, 4 koupelnami s WC. V přízemí vily je velký bazén s vyhřívanou vodou o rozměrech 9x4 metrů a masážními tryskami. Bazén je využíván pouze pro vilu. Ostatní apartmány NESMÍ bazén používat.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ivan Radevenjić
Informace poskytnul: Ivan Radevenjić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz